IFAT to światowe targi związane z zagadnieniami gospodarowania odpadami i surowcami, wodą oraz szeroko rozumianą ochroną środowiska.Odbywają się co dwa lata w Monachium (Niemcy). W wydarzeniu obecnym w branży od 1966 r., udział biorą naukowcy, producenci sprzętu, wykonawcy i inwestorzy, głównie branży wodociągowo-kanalizacyjnej. W tym roku Targi IFAT odbędą się w dniach 14–18 maja, tradycyjnie w murach znanego w całej Europie centrum wystawienniczego Messe München. Od dobrych kilku lat targi IFAT są dominującą imprezą w branży ochrony środowiska w Europie, a nawet na świecie.

W tym roku w Monachium na targach IFAT  zaprezentuje się ponad 3000 wystawców z szerokiej gamy segmentów produktów, funkcji i zakresu usług, jak również specjalnie przystosowanych technologii. Oferta wystawców obejmuje m.in uzdatnianie wody, dystrybucję wody, oczyszczalnie ścieków,  gospodarkę odpadami i recyklingu, energię z odpadów, oczyszczanie ulic, pomiar wody, kontrolę i  technologię.

I tak, w tym roku efektownie, bo na dużym i nowoczesnym stoisku swoją ofertę zaprezentują firmy z Klastra m.in. Protechnika Łuków sp z o o , P.P.H.U Polblume Zbigniew Miazga , Wastech Sp zoo , Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy “GRAJAN”,  Karat Elektro Recykling S.A. Nicrometal S.A, oraz STAL-CAR POLSKA SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA i  Instytut Metali Nieżelaznych. Stoisko Klastra oraz udział firm w Targach na tak dużą skalę jest możliwe dzięki współfinansowaniu ze środków UE w związku z realizacją projektu pn. „Umiędzynarodowienie Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu poprzez partnerów Klastra i wprowadzenie na rynki zagraniczne nowych ekoproduktów” , realizowanego w ramach Działania 2.3. „Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw” Poddziałania 2.3.3 Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Podczas tegorocznych targów zapraszamy do odwiedzenia stoiska Klastra – hala b4 stoisko 104

Targi odbędą się w dniach 14–18 maja br., w budynku Neue Messe München przy ul. Messegelände, w Monachium (Niemcy). Goście będą mogli zwiedzać wystawy i korzystać z przygotowanych atrakcji od godz. 9:00 do godz. 18:00 (od poniedziałku do czwartku), a w piątek od 9:00 do 16:00. Godziny otwarcia dla wystawców w godzinach 7:30–19:00 w przypadku pierwszych czterech dni, natomiast w piątek centrum będzie dla nich dostępne od godz. 7:30 do zakończenia pakowania przywiezionego sprzętu.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie targów IFAT: https://www.ifat.de/index-2.htm

Serdecznie Zapraszamy !