Protechnika  jest liderem branży w zakresie projektowania i przetwarzania odpadów, recyklingu, przetwarzania biomasy, sprzętu rolniczego i leśnego. Wszystkie produkty są solidne, a jednocześnie przyjazne dla użytkownika. Firma kładzie nacisk na przepustowość, wydajność i łatwość serwisowania urządzeń. Dzięki pasji i prawie 20-letniemu doświadczeniu w branży jest w stanie sprostać śmiałym wyzwaniom, rozwijać maszyny i rozwiązania dostosowane do potrzeb oraz procesów produkcyjnych klientów.

Protechniki oferta maszyn i rozwiązań zapewnia wydajną produkcję, niskie koszty operacyjne i łatwość konserwacji, dzięki czemu użytkownicy końcowi z pewnością znajdą właściwą maszynę do swoich zastosowań.

Szeroka gama maszyn i rozwiązań obsługuje wszystkie typy odpadów od tworzyw sztucznych przez drewno, metal, gume, biomase, RDF, SRF do suchego osadu ściekowego i obejmuje: brykieciarki RDF; sita dyskowe; perforatory; separatory powietrza i magnetyczne; młyny; rozdrabniacze dwu i cztero wałowe; przenośniki ślimakowe i taśmowe; sprzęt do produkcji biopaliw; granulatory; rębaki; chłodnice peletu; cyklony i wiele więcej.

Firma jest wiodącym producentem i dostawcą sprzętu eksploatacyjnego, akcesoriów, części i innych materiałów używanych w wielu branżach, takich jak recykling, produkcja paliw alternatywnych, przemysł drzewny, przetwórstwo tworzyw sztucznych, przemysł metalowy i przemysł spożywczy. Specjalizujemy się w produkcji noży przemysłowych wykorzystywanych w procesie rozdrabniania odpadów, produkcji paliw alternatywnych i recyklingu. Produkujemy noże koronowe, noże stałe i obrotowe, noże do rozdrabniaczy wielowałowych, sita, akcesoria maszynowe (śruby, nakrętki ,zaciski nożowe, uchwyty nożowe ) i wiele innych.

Główne biuro

ul. Żelechowska 67,

21 – 400 Łuków, Poland

Tel:  +48 25 798 97 20

E: handlowy@protechnika.com