Aktualności

Debata Klastra o GOZ na 11. Forum Rozwoju Mazowsza

Debata Klastra “Wykorzystujmy ponownie – gospodarka obiegu zamkniętego w praktyce” podczas  11. Forum Rozwoju Mazowsza już 9 grudnia 2021!

Jakie są trendy i wyzwania w gospodarce obiegu zamkniętego? Skąd czerpać inspiracje? Jak innowacje wspierają wykorzystywanie tworzyw sztucznych z opakowań?
Między innymi o tym porozmawiają eksperci debaty.

? Termin: 9 grudnia, 10:00-10:50.

W debacie prowadzonej przez Katarzynę Błachowicz, Wiceprezes Centrum Kooperacji Recyklingu – not for profit system sp. z o.o., koordynatora Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy, udział wezmą:
▶ dr inż. Anna Kozera-Szałkowska, Dyrektor zarządzająca, Fundacja Plastics Europe Polska
▶ Magdalena Dziczek, Dyrektor, Związek Pracodawców Przemysłu Opakowań i Produktów w Opakowaniach EKO-PAK
▶ Arkadiusz Szpakowski, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Handlu, Zastępca Dyrektora Oddziału, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy
▶ Andrzej Kubik, Prezes GPR Guma i Plastik Recycling Spółka z o.o.
▶ Agnieszka Zdanowicz, Wiceprezes Centrum Kooperacji Recyklingu – not for profit system sp. z o.o., koordynator Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy
▶ Ewelina Rozpara, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji, VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.

? Partnerem debaty jest Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu.

? Transmisja na żywo na:
⏩ www.funduszedlamazowsza.eu
⏩ www.forumrozwojumazowsza.pl
⏩ fanpage Forum Rozwoju Mazowsza | Fundusze Europejskie dla Mazowsza

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

O Forum Rozwoju Mazowsza

Po rocznej przerwie powraca Forum Rozwoju Mazowsza. To wyjątkowe wydarzenie skupiające przedstawicieli administracji, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Wszystko po to, aby dzielić się doświadczeniami, inspirować i zachęcać do dalszych działań na rzecz rozwoju regionu.

11. Forum Rozwoju Mazowsza, które odbędzie się już 8-9 grudnia 2021 r. jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym funduszom europejskim w regionie. Hasłem przewodnim tej edycji będzie #eFEktUE. W programie znajdzie się aż 12 debat, wystąpienia, a także czaty tematyczne z Partnerami wydarzenia. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się wyjątkowo w formule zdalnej. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Forum odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji na stronie internetowej www.forumrozwojumazowsza.pl oraz w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn oraz YouTube), gdzie będą prezentowane tematy debat, sylwetki ekspertów, a także informacje o Partnerach wydarzenia.