Aktualności

Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu zaprezentował się podczas XX edycji targów EKOTECH 2019

     

 

 

 

 

 

 

W czasie jubileuszowej XX edycji targów z branży odpadów komunalnych EKOTECH, które odbyły się w Centrum Targowym w Kielcach w dniach 28 lutego – 1 marca 2019, Klaster GOIR prezentował swoje stoisko i zapraszał do zapoznania się z ofertami i usługami.

W ramach realizowanego projektu o umiędzynarodowienie Klastrów, Klaster posiadał także stoisko razem z firmą AK NOVA.  AK NOVA sp. z o.o. jest wiodącą firmą inżynieryjną, działającą w sektorze ochrony środowiska – w szczególności gospodarki odpadami.  Stoisko, zaprojektowane w bardzo nowoczesnej odsłonie-współfinansowane ze środków UE, odwiedziło wiele osób. W przyjaznej atmosferze, odbywały się liczne spotkania i rozmowy biznesowe, podczas których przedstawiciele firmy promowali usługi firmy.

Po owocnych, biznesowych rozmowach, przedstawiciele firmy AK NOVA mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu bankietowym, zorganizowanym przez Targi Kielce S.A.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wraz z Klastrem, swoje usługi prezentował także MB RECYCLING SP Z O O PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI ODPADAMI SP. K.

Klaster był obecny i widoczny poprzez ekspozycje reklamowe w wielu targowych miejscach – na sali konferencyjnej G2, w strefie relaksu w Hali F, na stoisku F14.

  

 

 

 

 

 

 

       Nasze stoisko odwiedzili także przedstawiciele firm Klastra: MB RECYCLING SP Z O O; EKO HARPOON RECYCLING SP. Z O.O, POLBLUME – z Przewodniczącym Rady Klastra – Panem Zbigniewem Miazga; CENTRUM METAL ODCZYNNIKI CHEMICZNE – MIDAS INVESTMENT; O-PAL SP. Z O.O. ; POLSKA KORPORACJA RECYKLINGU SP. Z O.O.; WASTECH RECYCLING SP. Z O.O.Wszyscy uczestnicy poruszali i omawiali ważne zagadnienia z zakresu gospodarki odpadami, a także wymieniali się swoimi doświadczeniami.

Podczas uroczystej gali, Katarzyna Błachowicz miała zaszczyt wręczyć list gratulacyjny od Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Prezesowi Targów Kielce z okazji 20 -ego jubileuszu targów EKOTECH.

 

 

 

Dziękujemy wszystkim gościom za wizyty na naszym stoisku i za konstruktywne rozmowy i dyskusje.

Zapraszamy do współpracy w klastrowym gronie !!!

 

 

Dodaj komentarz