Klaster wspólnie z firmą Wastech, członkiem Klastra będzie miał stoisko na targach Taropak (hala 7A, nr 72).

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie eksperci z firmy Wastech służą wiedzą m.in. związaną z Bazą danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO). Poza tym będzie to znakomita możliwość poznania się , jak i wymiany doświadczeń.

Targi  oprócz spotkań biznesowych to również możliwość zapoznania się z naszą oferta, jak i… setkami innych wystawców, nowościami, premierami rynkowymi, innowacyjnymi rozwiązania.

Na TAROPAKu swoje produkty i usługi prezentują producenci i dostawcy technologii pakowania, etykietowania. Znaleźć tu można opakowania i technologie dedykowane zarówno branży spożywczej, chemicznej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej, jak i kosmetycznej czy modowej.

Jednakże by zamykać obiegi przepływu surowców, a dalej odpadów, należy już na etapie projektowania opakowań wziąć pod uwagę ich  ponowne wykorzystanie lub dalsze wykorzystanie już powstałych z nich odpadów i dzięki recyklingowi zawracanie ich do powstających produktów. Jaką rolę ogrywa Klaster w tym procesie? Zapraszamy do rozmowy.

Nawet 80 procent decyzji zakupowych zapada w miejscu sprzedaży, a 70 procent z nich ma charakter impulsywny. To opakowanie przyciąga uwagę. Opakowanie „sprzedaje”. Jednak klienci poza designem dostrzegają również szereg innych czynników. Niezwykle istotna jest kwestia ekologii, jakości czy użytych materiałów.

Bilety na Targi dostępne są tutaj