Aktualności

Targi Taropak za nami!

 Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu na Targach Taropak 2019 r.  było obecny po raz pierwszy, ale już wiemy, że wrócimy  podczas kolejnej edycji w 2021 r.!

Na targach Taropak spotykają się różne branże: kosmetyka, farmacja, meblarstwo, motoryzacja, ogrodnictwo czy przemysł spożywczy.
Kolejne edycje targów obejmują wszystkie aspekty branży, od opakowań szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Dlatego nie mogło zabraknąć  również Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, którego  firmy członkowskie m.in. zajmują się zagospodarowaniem powstałych z produktów odpadów.   Klaster miał wspólne stoisko z  z firmą Wastech, członkiem Klastra, której eksperci  służyli wiedzą m.in. w zakresie  Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO). Poza tym była  to znakomita możliwość poznania nowych firm, jak i instytucji naukowych oraz zapoznania się z ich bogatymi  doświadczeniami.

Targi  oprócz spotkań biznesowych to również możliwość zapoznania się z naszą oferta, jak i… setkami innych wystawców, nowościami, premierami rynkowymi, innowacyjnymi rozwiązania.

Kolejna edycja  TAROPAKU odbędzie się w dniach 4-7 października 2021!