Aktualności

Warsztaty: wsparcie dla MŚP w projekcie MINE.THE.GAP

Masz pomysł na projekt ale potrzebujesz wsparcia? Zapraszamy na warsztaty on-line 12 stycznia 2022 r. jak  mogą skorzystać MŚP z projektu MIN.THE.GAP

Odpowiedzią jest MINE.THE.GAP, który łączy MŚP z sektora surowcowego i wydobywczego z firmami, które mają rozwiązania dla bardziej cyfrowego, bardziej ekologicznego i zamkniętego łańcucha wartości w kopalniach. Dzięki prowadzanym naborom i przygotowanym usługom wsparcia MINE.THE.GAP sprawi, że Twoje  pomysły biznesowe staną  rzeczywistością.

Drugi otwarty nabór projektów ( Open Call) w ramach MINE.THE.GAP. to szansa dla tych, którzy chcą sfinansować projekty służące zaprojektowaniu i wdrożeniu prototypu / proof-of-concept w celu wykazania wykonalności proponowanego rozwiązania (voucher MINE-PoC) oraz opracowania i przetestowania w środowisku produkcyjnym prostego funkcjonalnego demo / pilota ze wszystkimi najważniejszymi cechami produktu / usługi / rozwiązania (voucher Mine-Demo).

Wybrani wnioskodawcy otrzymają kupon na innowacje z kwotą ryczałtową w wysokości maks. 25000 euro na MŚP w przypadku MINE-PoC i maks. 50000 euro na MŚP w przypadku MINE-Demo).

 

Warsztaty 

Spotkanie z koordynatorami projektu, którzy przybliżą projekt, odpowiedzą na pytania: dla kogo jest on skierowany, co można uzyskać i jak aplikować już 12.01.2022 r.

12 stycznia 2022 r., godz. 14:00-15:30 na platformie ClickMeeting

Ilość miejsc ograniczona do 25 os.

Rejestracja LINK

 

Kto może aplikować?

MINE.THE.GAP oferuje vouchery, które można przeznaczyć na sfinansowanie wspólnych działań między dwoma lub trzema komercyjnymi i / lub publicznymi MŚP, które działają w sektorze surowcowym i wydobywczym, ICT, zaawansowanej produkcji, efektywnym gospodarowaniu zasobami i gospodarce o obiegu zamkniętym.

Projektodawcy muszą pochodzić z jednego z krajów konsorcjum MINE.THE.GAP lub z kraju Platformy Inteligentnej Specjalizacji Przemysłu Górniczego, którymi są: Polska, Bułgaria, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Portugalia, Hiszpania lub Szwecja.

Potrzebujesz partnera do przygotowania propozycji projektu? Zarejestruj się i zaprezentuj w  MINE.THE.GAP Partner Search  – będziesz miał możliwość kontaktu MŚP zainteresowanymi rozwojem podobnych.

Pierwszy nabór został zakończony  5 maja 2021 r. Kolejny rozpoczyna się 10 stycznia 2022 r. za pośrednictwem strony https://h2020-minethegap.eu/open-calls/

Więcej? prezentacja projektu MIN.THE.GAP

 

Voucher  25 000 tys. euro  w poprzedniej edycji odebrała firma GRYSOL S.C. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Jeśli potrzebujesz więcej informacji odwiedź stronę projektu  https://h2020-minethegap.eu lub skontaktuj się z nami:

a.zdanowicz@klasterodpadowy.com, s.pycinski@klasterodpadowy.com