Aktualności

Klaster patronem Targów POLECO

Najnowsze technologie, rozwiązania i produkty dla branży ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju będzie można zobaczyć podczas Międzynarodowe Targów POLECO. Patronem branżowym  jest Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu.

Ekspozycję targów POLECO tworzy grono firm produkcyjnych i usługowych z branży recyklingu, odpadów, techniki komunalnej, smart city, odnawialnych źródeł energii, rewitalizacji i rekultywacji, gospodarki wodno-kanalizacyjnej, ochrony powietrza i klimatu, czyli rozwiązań dedykowanych samorządom. Kompleksowa oferta, którą wystawcy z Polski i zagranicy zaprezentują w Poznaniu to przegląd najnowszych ekologicznych trendów oraz technologiczne nowinki dla każdej gałęzi przemysłu, a także rozwiązania z zakresu adaptacji do zmian klimatu.

Nowością tegorocznej edycji będzie strefa spotkań B2B, w której odbędą się spotkania kontrahentów z przedstawicielami producentów, dystrybutorów i dostawców rozwiązań dla ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Targi POLECO to również połączenie środowiska biznesowego i edukacyjnego, dlatego nasz Klaster będzie aktywnie uczestniczył  w wydarzeniach branżowych organizowanych podczas Targów, jak choćby Forum Energii i Recyklingu.

Zainteresowane firmy udziałem w targach zachęcamy do kontaktu  z nami: biuro@klasterodpadowy.com