Aktualności

Warsztaty CSR

 

Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu uczestniczy w pracach Grupy roboczej ds. innowacji dla zrównoważonego rozwoju oraz CSR działającej w ramach Zespołu do spraw Zrównoważonego Rozwoju i Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw przy Ministrze Funduszy i Polityki Regionalnej.

W imieniu Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej Klaster zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach dla przedsiębiorców z sektora MŚP na temat innowacji na rzecz społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw .

Program warsztatów został przygotowany w oparciu o założenia wypracowane przez Grupę roboczą składającą się z przedstawicieli środowisk eksperckich i praktyków biznesowych, którzy na co dzień wspierają swoje organizacje w transformacji modelu biznesowego na bardziej zrównoważony. Przedsiębiorcy znajdą zatem w programie warsztatów szereg informacji wprowadzających do odpowiedzialności biznesu za wpływ społeczny i środowiskowy jak również wiele ciekawych wskazówek i praktycznych narzędzi do zastosowania w codziennej praktyce biznesowej.

Warsztaty będą przeprowadzone w pięciu miastach w Polsce, w następujących lokalizacjach:

  • 11 września 2020 r. Gdańsk, Stadion Energa Gdańsk
  • 17 września 2020 r. Kraków, Krakowski Park Technologiczny przy ul. Podole 60
  • 23 września 2020 r. Łódź,  Sala konferencyjna GPI FE, ul. Moniuszki 7/9
  • 29 września 2020 r. Szczecin, Szczeciński Park Naukowo – Technologiczny Sp. z o.o. Technopark Pomerania, ul. Cyfrowa 4
  • 1 października 2020 r. Zielona Góra, Sala Kolumnowa Sejmiku Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7

Obowiązuje limit miejsc na warsztaty.

Szczegółowe informacje oraz zapisy są dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/grupa-robocza-dsinnowacji-dla-zrownowazonego-rozwoju-i-csr

Organizator:

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej  oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.