Aktualności

PARP: spotkania B2B z norweskimi firmami i Fundusze Norweskie

Na spotkania B2B z norweskimi firmami działającymi w zakresie technologii przyjaznych dla środowiska oraz poprawiających jakość życia zaprasza już 30 października 2019 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja inaugurująca III EDYCJĘ FUNDUSZY NORWESKICH W POLSCE (2014-2021), podczas której zostanie ogłoszony konkurs na projekty grantowe.

Spotkania, które odbędą się  w The Heart w Warsaw Spire, Pl. Europejski 1 w Warszawie (w godz. 13.00-16.00) będą służyć nawiązaniu partnerstw projektowych w celu wspólnego składania wniosków o dofinansowanie projektów z Funduszy Norweskich. Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja inaugurująca III EDYCJĘ FUNDUSZY NORWESKICH W POLSCE (2014-2021), podczas której zostanie ogłoszony konkurs na projekty grantowe. Planowane jest m.in. wsparcie dla opracowania i wprowadzania  innowacji produktowych lub procesowych, które zmniejszają negatywny wpływ firmy na  środowisko, w tym w obszarze wód morskich i śródlądowych, a także poprawiające jakość życia osób z ograniczeniami funkcjonalnymi, w tym głównie osób starszych. Dotacje będą mogły pokryć do 70% kosztów kwalifikowanych i wynosić nawet 8 mln złotych.

Czynnikiem ZWIĘKSZAJĄCYM SZANSE OTRZYMANIA GRANTU BĘDZIE REALIZACJA PROJEKTU W PARTNERSTWIE Z PODMIOTEM NORWESKIM.

Udział w spotkaniach umożliwi:

* nawiązanie kontaktów biznesowych,

* wymianę doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami biznesu,

* pozyskanie nowych zleceń,

* nawiązanie partnerstw projektowych, które będą premiowane w wyżej wymienionym  konkursie.

LISTA NORWESKICH FIRM, KTÓRE WEZMĄ UDZIAŁ W SPOTKANIACH, ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ:

https://www.parp.gov.pl/component/content/article/57636:spotkania-b2b-z-norweskimi-firmami-z-branzy-welfare-oraz-zielonych-technologii

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych odbyciem spotkań z przedstawicielami norweskich firm prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego (w języku angielskim)

Rejestracja:Do 23 października 2019  r.(HTTPS://WWW.PARP.GOV.PL/COMPONENT/CONTENT/ARTICLE/57636:SPOTKANIA-B2B-Z-NORWESKIMI-FIRMAMI-Z-BRANZY-WELFARE-ORAZ-ZIELONYCH-TECHNOLOGII

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.