Aktualności

POL-ECO System 2018 tuż- tuż

  Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu jest patronem branżowym targów POL-ECO SYSTEM. Odbędą się one 23-25 października 2018 r. w Poznaniu. Zapraszamy na nasze stoisko nr 34 w pawilonie 7, gdzie będzie okazja do poznania oferty Klastra, jej członków, a także porozmawiania o współpracy.

Klaster jest również partnerem merytorycznym Forum Energii i Recyklingu,  które odbędzie się 23-24 października 2018 r.  w pawilonie  7, na antresoli. Podczas  dwudniowej konferencji (23-24 października 2018 r.) Klaster będzie reprezentowany przez jego ekspertów i członków: Przemysław Zaprzalski z Recykl,  Witold Chemperek z Polskiej Korporacji Recyklingu oraz Katarzyna Błachowicz – koordynator Klastra – Centrum Kooperacji Recyklingu. Program w linku

Podczas Targów Klaster podpisze porozumienie o współpracy z czeskim klasterem WASTen  oraz  węgieskim KEXPORT Cluster . Oba klastry będą w pobliżu naszego stoiska, dlatego zachęcamy do rozmów i współpracy.

Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu będzie również reprezentowany w wydarzeniu EkoSfera organizowanego wspólnie przez Ministerstwo Środowiska i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zachęcamy do rejestracji na Targi i odbiór bezpłatnych biletów wstępu https://polecosystem.pl/zarejestruj-sie/

 

 

 

 

Dodaj komentarz