Aktualności

Targi Ekotech już w kwietniu 2021!

Ekotech w kwietniu w Kielcach. Mamy nową datę targów

Sytuacja pandemiczna w naszym kraju, a także obowiązki, jakie wzięliśmy na siebie, nie pozwalają na organizację wydarzenia w tradycyjnym już, lutowym terminie. Tragi Ekotech odbędą się pod koniec kwietnia, jednak atmosfera spotkań i biznesowego klimatu będzie taka sama!

Od lat podczas targów Ekotech firmy prezentują swoją ofertę szerokiemu gronu profesjonalnych zwiedzających. Wśród wystawców znajdują się producenci nowoczesnych linii do segregowania odpadów, belownic, czy systememów niszcząco-prasujące. W trakcie targów Ekotech zobaczyć można również urządzenia dla gospodarki komunalnej, zabudowy i kontenery ascenizacyjne, śmieciarki oraz brykieciarki. Kieleckie wydarzenie słynie również z konferencji i seminariów o wysokim poziomie merytorycznym.

Jak zapowiada Marcin Musiał menadżer sprawujący pieczę nad rozwojem tych targów podczas tej edycji nie będzie inaczej.

Choć termin jest inny, to dokładamy wszelkich starań, aby wydarzenie zachowało swój wcześniejszy, wysoki poziom, a wystawcy i zwiedzający byli zadowoleni z udziału w targach. – mówi Marcin Musiał.

Warto wspomnieć, że nasz Klaster Gospodarki  Odpadowej i Recyklingu nie tylko prezentuje ofertę swoich członków na stoisku targowym, ale corocznie organizował konferencje lub webinaria dotyczące aktualnych zagadnień branży.  Ponadto spotkania branży wraz z organizowanymi sesjami networkingowymi na naszym stoisku cieszą się dużymi zainteresowaniem. Liczymy, że i w tym roku uda nam się spotkać.

Targi Ekotech to nie tyko możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług, to miejsce spotkań branży, ciekawych rozmów i budowania relacji biznesowych – dodaje Katarzyna Błachowicz, członek zarządu Klastra Gospodarki  Odpadowej i Recyklingu – Krajowego Klastra  Kluczowego.

 

targi ekologiczne ekotech

Ranga targów EKOTECH

Targi EKOTECH, odbywające się w Targach Kielce od dwudziestu jeden lat, są doskonałym miejscem i okazją dla kontaktów biznesowych i relacji inwestorskich oraz szansą na znalezienie potencjalnych klientów w kraju podejmujących wyzwania w zakresie gospodarowania odpadami. Z odbywającymi się równolegle w lutym 2020 roku targami ENEX/ENEX Nowa Energia zgromadziły łącznie 8 000 zwiedzających i 176 firm z 14 krajów.

Od lat EKOTECH cieszy się dużym uznaniem wśród przedsiębiorców. Firmy dostrzegają konkretne korzyści czy to w roli wystawcy, czy tylko jako odwiedzający stoiska targowe. Przedsiębiorcy z uznaniem mówią o nieustannym rozwoju kieleckiego organizatora wystaw, podkreślając ogromną przemianę, jaka zaszła w ciągu ostatnich lat zarówno w wyglądzie samych obiektów targowych, jak i w bogactwie oferty targowej.

Spotkania i szkolenia branży gospodarowania odpadami

EKOTECH zajmuje znaczącą pozycję na liście branżowych wydarzeń nie tylko pod względem szerokiej oferty prezentowanego sprzętu i rozwiązań technologicznych, ale także ze względu na konferencje, warsztaty, spotkania branżowe czy praktyczne szkolenia.

Profesjonalizm i życzliwość

Standardy, jakie oferują Targi Kielce, sprawna obsługa, przystępne ceny zachęcają do przybywania na wydarzenia organizowane przez włodarzy.

Weź udział w targach komunalnych – WARTO!

Targi EKOTECH cieszą się ogromną popularnością. Wystawcy i zwiedzający tej imprezy wiedzą, że Internet nie jest w stanie zastąpić im tego typu spotkań. Są one idealnym miejscem do osobistych rozmów z potencjalnym partnerem czy klientem. Tutaj, w stosunkowo krótkim czasie, można przeprowadzić bardzo dużo rozmów, co już samo w sobie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zapraszamy do udziału w najbliższych edycjach targów ENEX i ENEX Nowa Energia od 28 do 29 kwietnia 2021 roku!