Aktualności

Kielce: Klaster na Targach Ekotech

Spotkajmy się i porozmawiajmy o wspólnych obszarach współpracy podczas Targów Ekotech, 23-24 lutego 2022 r. w Kielcach. Zapraszamy na stoisko Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu C17 w hali C.

Klaster tworzą MŚP, instytucje otoczenia biznesu, ośrodki naukowe z obszaru szeroko rozumianej gospodarki odpadami. Znajdziesz u nas odbiorców i przetwarzających odpady zarówno z zakresu metali, tworzyw, elektroodpadów, minerałów, tekstyliów, odzyskujących surowce i recyklerów. Znajdziesz firmy budujące potrzebne do tego maszyny i technologie. Znajdziesz firmy doradcze, konsultingowe,  projektowe, by sfinansować Twój pomysł na rozwój firmy, a także  innowacyjne rozwiązania dzięki współpracy z sektorem nauki, który swoją wiedzą, potencjałem, jak i zapleczem badawczym dostarczy potrzebne projekty. Znajdziesz porady prawne kancelarii specjalizujących się w gospodarce odpadami. Klaster bierze udział w międzynarodowych i krajowych projektach, dzięki czemu znajdziesz wsparcie finansowe oraz doradztwo na rozwój nowych innowacyjnych produktów i usług. 

I znajdziesz nas – zapewne przy dobrej kawie  – tym razem w Kielcach podczas Targów Ekotech na stoisku C17 w hali C. 

 

23 lutego 2022 r. , w pierwszy dzień Targów zapraszamy:

  • Punkt Konsultacyjny Klastra na naszym stoisku. Eksperci  przybliżą możliwości pozyskania grantów dla MŚP w ramach realizacji projektów klastra: MINE.THE.GAP, GreenOffshoreTech, Internacjonalizacja członków Klastra.
  • Konferencja VIII MIĘDZYNARODOWE FORUM GOSPODARKI ODPADAMI. Obowiązuje bezpłatna rejestracja:https://www.aknova.com.pl/pl/Podstrony/Aktualnosci/VIII-Miedzynarodowe-Forum-Gospodarki-Odpadami

Kontakt:

Katarzyna Błachowicz, wiceprezes zarządu, k.blachowicz@klasterodpadowy.com , tel.  536 921 091

Agnieszka Zdanowicz, wiceprezes zarządu, a.zdanowicz@klasterodpadowy.com, tel. 505 838 053

Do zobaczenia !