Aktualności

Klaster w Ministerstwie Spraw Zagranicznych

W siedzibie Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie w dniu 6 lutego 2019 odbyło się, jak co roku, spotkanie dedykowane prezentacji polskich przedsiębiorstw i instytutów badawczych oferujących technologie i/lub rozwiązania dla gospodarki obiegu zamkniętego oraz wypracowaniu warunków współpracy z administracją rządową i publiczną w tym zakresie.

Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu był współorganizatorem spotkania – a Pani Jolanta Okońska – Kubica- Prezes Zarządu Centrum Kooperacji Recyklingu przedstawiła zebranym działalność KGOIR.

Wśród 50 uczestników spotkania nie zabrakło przedstawicieli z Klastra. Obecne były firmy: Abrys Sp. z o.o. , AK Nova, Centrum Kooperacji Recyklingu-not for profit system-sp. z o.o, Environmental Solutions Poland Sp. z o. o. , MB RECYCLING SP Z O O, Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN, Karat Elektrorecykling S.A.; O-PAL Sp z o. o., PPHU Polblume, Recykl Organizacja Odzysku S.A , SAS Advisors, STAL CAR sp. z o.o. sp.k; Vinderen sp. z o.o.

Dodatkowo dzięki ożywionej dyskusji zarówno przedstawiciele Ministerstwa jak i firm mieli 

możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami, jak i wskazaniem nowych kierunków współpracy

Dodaj komentarz