Aktualności

Platforma kooperacji – baza ofert i potrzeb

Platforma służący wspieraniu współpracy w przeciwdziałaniu skutkom epidemii COVID-1. Giełda kooperacji – baza ofert i potrzeb.

Uruchamiamy platformę służącą wspieraniu współpracy w przeciwdziałaniu skutkom epidemii COVID-19. Chcemy ułatwić Państwu nawiązywanie kontaktów pomiędzy potencjalnymi oferentami, kooperantami i potrzebującymi.

 Jako Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu  wspieramy przedsiębiorstwa, instytucje i organizacje w optymalizacji wykorzystania zasobów, zdolności produkcyjnych, kooperacji wewnątrz klastra, utrzymaniu łańcucha dostaw, utrzymania stanu zatrudnienia i wspólnych działań w celu rozwiązywania aktualnych problemów.

Składanie OFERT i POTRZEB

Każda firma, organizacja, jednostka opieki medycznej, chcąca współpracować, jako potencjalny kontrahent, partner, kooperant itp. posiadający określone kompetencje, zasoby, zdolności, możliwości lub potrzeby może skorzystać przesłać do nas ofertę , jak i informację o zapotrzebowaniu  na produkty czy usługi.

Prosimy przesyłać oferty i potrzeby na adres: biuro@klasterodpadowy.com z dopiskiem “GIEŁDA KOOPERACJI KLASTRA”

Wpis musi zawierać:

Rodzaj:

  • OFERTA kooperacji/produkcji/usługi/sprzedaży
  • POTRZEBA kooperacji/produkcji/usługi/sprzedaży

Opis: Treść powinna zawierać podstawowe informacje na temat OFERTY/POTRZEBY oraz kontakt do firmy instytucji/organizacji.

Giełda PRACY

Główny Urząd Statystyczny opublikował raport dotyczący sytuacji gospodarczej, w jakiej znalazło się polskie społeczeństwo w pierwszym kwartale 2020 r.   Twórcy raportu już na wstępie przyznają, że sytuacja w sektorze przedsiębiorstw i współczynnik bezrobocia są warunkowane przez strategię walki z wirusem SARS-CoV-2 – a ta zakłada przede wszystkim ograniczenia dotyczące przemieszczania się i prowadzenia działalności gospodarczej. Jak czytamy w podsumowaniu: W rezultacie w wielu obszarach w marcu 2020 r. odnotowano negatywne zmiany, znacznie różniące się od tendencji obserwowanych w poprzednich miesiącach. Kwietniowe badania koniunktury wskazują na bardzo pesymistyczne nastroje zarówno wśród przedsiębiorców, jak i konsumentów oraz poważne obawy dotyczące przyszłości.

Jednakże są sektory, w tym wiele przedsiębiorstw w naszej branży związanej z produkcją, recyklingiem i odpadami, które wbrew  powszechnym  tendencjom nadal się rozwijają się. Wychodząc na przeciw potrzebom umożliwiamy zamieszczanie informacji o poszukiwanych pracownikach.

Prosimy przesłać zapytanie  lub oferty na adres: biuro@klasterodpadowy.com z dopiskiem “GIEŁDA KOOPERACJI KLASTRA”

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!