Aktualności

Stoisko Klastra na Targach EKOTECH – ZAPRASZAMY

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu –  pawilon F nr F-4, podczas Targów Ekotech w Kielcach.

XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH odbędą się 27-28 lutego 2020 r. w Kielcach.  Jest to wydarzenie, które przyciąga największe polskie, ale także zagraniczne firmy związane z branżą komunalną. Podczas poprzedniej edycji swoje produkty zaprezentowało 62 firmy z Polskim Belgii, Francji, Korei Południowej, Niemiec, Rumunii, Szwajcarii i Włoch. Wśród nich znaleźli się producenci ekologicznych i biodegradowalnych worków na śmieci, kontenerów, prasownic czy kontenerów. Nie zabrakło pojazdów do wywozu nieczystości, ale także urządzeń służących utrzymaniu ich w czystości.

Warto dodać, że targi Ekotech to także rozwiązania służące zachowaniu porządku na ulicach i chodnikach miast. Firmy zaprezentowały więc ciągniki porządkowe, a także te posiadające specjalne wyposażenie czyszczące. Wśród wystawców pojawiły się także firmy proponujące nowoczesne rozwiązania z zakresu IT – a więc urządzenia monitorujące ilość i rodzaj odpadów gromadzonych w śmieciarkach czy prowadzące kierowców wozów po odpowiednich trasach.