Aktualności

Świętujemy 10-lecie Klastra 14-15 czerwca 2022 r.

W ramach 10 -lecia Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowego Klastra Kluczowego zapraszamy na Polish Circular Forum  w dniu 14-15 czerwca 2022 r. w Warszawie.

Z radością i dumą w ramach 10 -lecia Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy zapraszamy na unikalne wydarzenie poświęcone gospodarce o obiegu zamkniętym w ujęciu polskim i europejskim z perspektywy przemysłu, które współorganizuje z Fundacją PlasticsEurope Polska. Forum skierowane jest do przedstawicieli biznesu w całym łańcuchu wartości – od producentów surowców po recyklerów, a także do administracji publicznej, organizacji branżowych i pozarządowych oraz mediów.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przede wszystkim nasze – Klastra, firmy członkowskie, by wspólnie móc świętować  jubileusz, a spotkanie przyczyniło się do nawiązania , jak i zacieśnienia kontaktów biznesowych. Program Forum jest emanacją samego klastra, gdzie pod parasolem Gospodarki o Obiegu Zamkniętym łączy się nauka, biznes i instytucje samorządowe.

W pierwszym dniu odbędzie się konferencja wraz z uroczystą Galą, natomiast drugiego dnia tj. 15 czerwca 2022 r. dedykowana tylko dla członków Klastra odbędzie się jubileuszowa Rada Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowego Klastra Kluczowego.

Rezerwujcie Państwo termin, a szczegóły już wkrótce!