Aktualności

Szkolenie BDO, GOZ – bezpłatnie podczas Targów Ekotech

corocznie podczas Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH w Kielcach Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy w ramach Akademii Recyklingu organizuje wydarzenia tematyką i formą odzwierciedlające potrzeby, problemy, jak i trendy związane z szeroką pojętą gospodarką odpadami. W poprzednich latach zorganizowaliśmy m.in. konferencję dotyczącą zagadnień związanych z zielonymi zamówieniami publicznymi pt. „Gospodarka o obiegu zamkniętym – rozwiązania dla gminy w perspektywie 2025 r.”, Kongres Recyklerów Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, spotkania B2B z norweskimi przedstawicielami branży zagospodarowania odpadów oraz recyklingu, OZE, energetyki, ochrony środowiska i gospodarki wodnej, Giełdę Recyklingu oraz seminarium pt. Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – oferta produktowa (odpady, surowce, produkty), doradztwo unijne, prawne i technologiczne.

W tym roku widząc ogromną potrzebę dostępu do informacji i szkoleń związanych z Bazą danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami oraz gospodarką o obiegu zamkniętym organizujemy bezpłatne szkolenie w tym temacie. Zapraszamy 27 lutego 2020 r. do Kielc, kiedy podczas Targów Ekotech przeprowadzimy dla Państwa takowego spotkania w godzinach 10.30-14.00. Na tym nie koniec, gdyż będzie możliwość osobiście porozmawiania w zakresie BDO i GOZ z ekspertami z firmy Darsoft.pl, Instytutu Ochrony Środowiska i Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk na stoisku Klastra stoisko F-4, pawilon 4.

PROGRAM szkolenie BDO, GOZ, 27.02.2020, Kielce

Rejestracje jest konieczna na wydarzenia formularz

Po rejestracji otrzymają Państwo bezpłatny bilet wstępu na Targi, a tym samym szkolenie. Tylko osoby zarejestrowane na wydarzenie otrzymają certyfikat ze szkolenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Termin: 27.02.2020 r. (czwartek), godz. 10.30-14.00

Miejsce: Targi Ekotech, Kielce, sala konferencyjna F1, pawilon F

 

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NAS NA STOISKU KLASTRA  F4, PAWILON F