Aktualności

Zapraszamy “Kompleksowa gospodarka odpadami w Zagłębiu Miedziowym”

KGHM Polska Miedź S.A. ,  Związek Pracodawców Polska Miedź oraz Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy  zapraszają na konferencję online „Kompleksowa gospodarka odpadami w Zagłębiu Miedziowym”.

Konferencja objęta Patronatem Honorowym Ministra Jacka Ozdoby Sekretarza Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska odbędzie się 15 czerwca 2021 r.  w trybie hybrydowym: wideokonferencji online na platformie Skype for business połączonej z możliwością bezpośredniego uczestnictwa dla ograniczonej ilości osób w ścisłym reżimie sanitarnym.

Gospodarka o obiegu zamkniętym oraz programy „Zero odpadów” wymuszają wdrożenie nowego podejścia do planowania, eksploatacji i gospodarowania odpadami. Będzie to stanowiło poważne wyzwanie organizacyjne, technologiczne i społeczne. Celem Konferencji będzie dostarczenie wiedzy na temat obecnych i przyszłych rozwiązań organizacyjnych, prawnych oraz finansowych dla przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego z zakresu gospodarki odpadami. Spotkanie jest nakierowane na wsparcie rozwoju racjonalnej gospodarki odpadami i ochrony powierzchni, wskazanie możliwych ścieżek wsparcia i dofinansowania.

Podczas konferencji prof. Joanna Kulczycka, Prezes Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu i Katarzyna Błachowicz, Wiceprezes Zarządu Centrum Kooperacji Recyklingu – not for profit system sp. z o.o., Członek zarządu Klastra przedstawią Akademię Recyklingu oraz omówią działania wspierające eko-innowacje w obszarze gospodarki odpadami.

PROGRAM  konferencji dot. gospodarki odpadami

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia: 11.06.2021 na adresy: sekretariat@pracodawcy.pl oraz szkop@pracodawcy.pl.

Ze względów organizacyjnych (zachowanie bezpieczeństwa informatycznego oraz kwestie związane z RODO) uprzejmie prosimy o podanie adresu mailowego, z którego będą się Państwo łączyć do udziału w wideokonferencji. Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają w dniu 14.06.2021 r. wiadomość e-mail z linkiem oraz instrukcją do logowania się do systemu konferencyjnego. System wideokonferencyjny będzie uruchomiony 30 minut przed rozpoczęciem spotkania.

W przypadku zmiany warunków epidemiologicznych będziemy Państwa prosić o udział w innym terminie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów